Pozycjonowanie -  Trawka Studio strony www Rzeszów i Warszawa

∼ Witaj na stronie trawkastudio.pl - tworzenie stron www

Kontakt z konsultantem: +48 605 738 249 | bok@trawkastudio.pl | Pn-Pt: 9:00 - 20:00

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tworzeniu stron www

Obecnie znajdujesz się w: Strona główna

Pozycjonowanie

O popularności strony w Internecie decyduje wiele czynników, spośród których za jeden z najważniejszych uznać możemy na pewno wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Aż 60% internautów klika tylko na linki, które znajdują się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania a co 4 użytkownik Internetu przyznaje, że zapoznaje się jedynie z 3 pierwszymi wynikami. Jak więc dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego kręgu potencjalnych klientów jeśli Twoja strona znajduje się na dalekiej setnej pozycji?


W takim przypadku z pomocą przychodzi Pozycjonowanie oraz Optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarek. Musisz wiedzieć, że większość ruchu na stronie generowana jest właśnie poprzez wyszukiwarki internetowe – w tym najpopularniejszą obecnie Google. Dlatego też im Twoja strona zajmie wyższą lokatę w wynikach dla zadanego słowa kluczowego tym większa szansa na pozyskanie klienta.


Czym jest pozycjonowanie


Pozycjonowanie to szereg świadomie podejmowanych działań, których celem jest osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania dla danego słowa kluczowego czy też frazy. Dla Google strona, która znajduje się na najwyższej pozycji jest najważniejsza i najbardziej trafna jeśli chodzi o zadane słowo dlatego też algorytm umieszcza ją na samej górze wyników, aby w ten sposób ją promować.


Profesjonalnie wypozycjonowana strona internetowa jest jednym z najczęściej wykorzystywanych i tym samym najbardziej skutecznych narzędzi promocji. Ważne jest również to, aby usługę tę zlecić osobom, które posiadają wiedzę popartą doświadczeniem. Zlecając bowiem pozycjonowanie niedoświadczonemu zespołowi dużo ryzykujesz – Google może Cię nawet wykluczyć z wyników wyszukiwania.


Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszej usługi pozycjonowania stron internetowych zachęcamy Cię do kontaktu